ثبت سفارش

با توجه به بالا رفتن هزینه ها و مشکلات فراوان، فعلا اکانت نداریم.

قبل از ثبت سفارش نکات زیر را بخوانید

۱ – ابتدا از وجود حل تمرین در سایت chegg.com مطلع شوید و لینک آنرا ذخیره کنید.

۲ – ممکن است برای یک کتاب چندین ویرایش وجود داشته باشد. حواستان باشد کدام ویرایش را انتحاب می کنید. به عنوان مثال ممکن است حل تمرینات ویرایش اول، دوم و سوم یک کتاب موجود باشد، این بر عهده شماست که کدام ویرایش را انتخاب نمایید.

۳ – تعداد تمرینات حل شده برای هر کتاب در سایت chegg.com نوشته شده است. این تعداد معمولا معتبر نمی باشد. برای اینکه مطمئن شوید کدام تمرین حل شده است یا نشده است، خودتان در سایت chegg.com بررسی کنید. برای اینکار نیازی به داشتن اکانت نمی باشد.

۴ – به دلیل سیاست های امنیتی سایت chegg.com در هر سفارش حداکثر ۵۰ تمرین از یک کتاب قابل درخواست است. یعنی چنانچه ۱ الی ۵۰ تمرین بخواهید، هزینه یک مرتبه سفارش را پرداخت خواهید کرد، چنانچه ۵۱ الی ۱۰۰ تعداد تمرین از یک کتاب را بخواهید، بایستی هزینه دو سفارش را بپردازید.

۵ – سایت chegg.com به هیچ عنوان فایل ارائه نمی دهد؛ بلکه ما با استفاده از تکنیک های نرم افزاری از هر تمرین به صورت مجزا اسکرین شات با کیفیت تهیه خواهیم نمود.

۶ – بعد از پرداخت هزینه سفارش، امکان تغییر کتاب یا تغییر ویرایش و یا تغییر شماره تمرینات مقدور نمی باشد. فقط در حالتی که سفارش شما از جانب سایت پردازش نگردیده باشد، امکان تغییر فراهم می باشد.

۷ – برخی تمرینات در این سایت جواب ندارند؛ بنابراین در صورت سفارش تمرینات یک کتاب یا فصل، تنها تمرینات داری جواب برای شما تهیه خواهد شد  و مدیریت سایت هیچ مسئولیتی در قبال تمرینات بدون جواب ندارد.

۸ – برای اطلاع از هزینه هر سفارش به این صفحه مراجعه بفرمایید.


    نام شما (الزامی):

    آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی):

    شماره موبایل شما:

    موضوع پیام : سفارش از chegg

    در فیلد زیر لینک حل المسائل در سایت chegg.com را به همراه توضیحات وارد نمایید.